با سلام . به اطلاع کلیه کاربران سرویس هاستینگ می رساند که بنابر اعلام دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه ، دامین هایی که برایشان اخطاریه دریافت می کنیم را باید از سرور حذف کنیم .
بنابراین دامین های دارای اخطاریه و کلیه ساب دامین هایشان از سرور حذف خواهند شد و در صورتی که کاربر آن هاست مجددا اقدام به پارک دامین پاک شده نماید سرویس هاستینگ ایشان معلق شده و از ادامه سرویس دهی به ایشان خودداری خواهیم کرد .

توجه: در مواردی که نشانی زیردامنه یا صفحه یک تارنما جهت مسدودسازی ارسال می شود، هدف حذف و مسدود کردن همان نشانی ارسال شده است نه کل تارنما؛ لذا تاکید می شود در اینگونه موارد از مسدود کردن دامنه اصلی خودداری نموده و صرفا نشانی اعلام شده مسدود گردد.
ضمنا از میزبانی تارنمای مذکور تحت دامنه جدید و به هر شکل ممکن تا دستور رفع انسداد دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه خودداری نمایید و چنانچه مالک این تارنما به مسدودسازی و پالایش تارنمای خود اعتراض و شکایت دارد می تواند جهت پیگیری از طریق نشانی internet.ir شکایت خود را به دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه ارسال نماید.

Friday, February 1, 2013« برگشت

Powered by WHMCompleteSolution

Language: