مرکز آموزش

اعضا > مرکز آموزش > نمایندگان فروش > آموزش غیرفعال سازی Lock در ریسلو برای انتقال دامین


آموزش غیرفعال سازی Lock در ریسلو برای انتقال دامین
چگونه میتوانم لیست و کد ترنسفر همه دامنه هایم در ریسلو را استخراج کنم ؟
با دستور زیر میتوانید لیست همه دامنه هایتان در resello را بدست آورید. 

curl --request GET --header "$APIKEY" "https://backoffice.hostcontrol.com/api/v1/domain?limit=100&order_by=created&offset=0" >> list.txt 

به جای  $APIKEY کد api حسابتونو قرار بدهید. دقت کنید که نام کاربری ایمیلتون نیست و در صفحه اول پنل ریسلو به عنوان reseller reference ذکر شده. اگر دامنه هاتون بیشتر از 100 تا هست ، باید چند بار دستور را اجرا کنید و هر بار offset را 100 تا افزایش بدید. مثلا اول 0 باشه و بعد 100 و به همین تریتیب. با اجرای این دستور ، اطلاعات کلیه دامین هاتون در فایل list.txt ذخیره میشه با فرمت json که میتونید این فرمت را به هر فرمتی تبدیل کنید یا از سرویسهای آنلاین مثل http://www.convertcsv.com/json-to-csv.htm استفاده کنید برای تبدیلش به فرمت های دیگه.


چطور دامنه هایم را در ریسلو به صورت کلی و بالک آنلاک کنم و قفل آن را بردارم ؟
اگر دامنه هاتون لاک بود میتونید با استفاده از دستور زیر آنلاکشون کنید 

curl --request PUT --header "$APIKEY" --data '{"is_transfer_lock_enabled":false}' "https://backoffice.hostcontrol.com/api/v1/domain/$DOMAINID" 

که در این دستور هم باید پارامتر ها را جایگزین کنید و $DOMAINID هم برای هر دامین از خروجی دستور اول میتونید بردارید و در این دستور قرار بدید. اگر تعداد دامین ها زیاد هست میتونید چندین بار اجرا کنید و هر بار پارامتر $DOMAINID را تغییر بدید. 
این دستورات در لینوکس قابل اجرا هست. اگر دسترسی به لینوکس ندارید میتونید دستور CURL برای ویندوز را دانلود کنید و در ویندوز هم استفاده کنید.


آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها    پرینت این مقاله پرینت این مقاله

در همین زمینه

Language: